Празнична фотосесија во домот на Туна

Празнична фотосесија во домот на Туна

Објавена во: Мода // Moj стил

Туна Сејдиу сподели неколку празнични фотографии доловувајќи ни ја атмосферата од нејзиниот дом, а на дел од нив позира со нејзиниот син.

Тиан е прво дете на Туна и на нејзиниот сопруг Патрис Бериша. Се роди на 2 мај минатата година. 


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: