Слатка забава, слатко семејство: Ријана го прослави роденденот на синот (ВИДЕО)

Слатка забава, слатко семејство: Ријана го прослави роденденот на синот (ВИДЕО)

Објавена во: Stars // Музика

Ријана и A$AP Rocky го прославија вториот роденден на нивниот постар син РЗА

Двојката го одбележа овој момент со серија пријатни семејни фотографии од дома, кои Роки ги објави на Инстаграм. „Најсреќен втор роденден мое првородено“, напиша раперот во описот.


На слатката прослава четиричленото семејство си помина супер.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: