Сонце мое, те сакам најмногу на светот! Тони и Драгана го оставија разводот зад себе, прославата може да започне

Сонце мое, те сакам најмногу на светот! Тони и Драгана го оставија разводот зад себе, прославата може да започне

Објавена во: Совети // Семејство

Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ не ја кријат среќата

Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ отсекогаш нагласувале дека се горди на своите деца и дека ништо не им е тешко да направат за нив, што уште еднаш го потврдија кога минатата година приредија раскошна прослава на 21-виот роденден на нивната ќерка Мануела.

Оваа година ситуацијата е малку поинаква, со оглед на тоа што Драгана и Тони се во процес на развод по две децении брак, но се чини дека роденденот на наследничката ги спои пејачката и бизнисменот, па и двајцата имаа честитки за убавиот ден.

- Мануела, среќен роденден, сонце мое, те сакам најмногу на светот - напиша пејачката Драгана Мирковиќ.

Потоа следуваше емотивна честитка од таткото на Тони.

- Среќен роденден, татина принцезо и најголема љубов - напиша Тони во описот на фотографијата со својата ќерка.

Имавме можност да видиме и како изгледа замокот Ебенфурт пред прославата.

Сѐ беше украсено по желба на роденденденката, па централниот атриум на замокот беше во розови тонови, а комплетната организација на програмата ја презеде Драгана и стручниот тим.


Извор: hellomagazin.rs

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: