Сподели детали: Немања Гудељ е подготвен за ДРАСТИЧНА промена на изгледот (ФОТО)

Сподели детали: Немања Гудељ е подготвен за ДРАСТИЧНА промена на изгледот (ФОТО)

Објавена во: Спорт // Фудбал

Шармантниот фудбалер наскоро ќе изгледа сосема поинаку!

Немања Гудељ, фудбалерот на српската фудбалска репрезентација и шпанската ФК Севиља, неодамна посети клиника во Турција за да направи трансплантација на коса.


Спортистот беше во посета на една клиника во Истанбул, а деталите тој самиот ги сподели на Инстаграм. Гудељ покажа како изгледал процесот на подготовка за оваа процедура, како и дека на лекарот му подарил дрес како сувенир.


Популарниот спортист е насмеан на фотографиите, поради што делува многу возбудено за претстојната процедура.

Извор: glossy.espreso.co.rs


Објавена во: Спорт // Фудбал

Можеби ќе ве интересира: