Старата љубов се разгоре: Гиги и Зејн фатени заедно во Њујорк

Старата љубов се разгоре: Гиги и Зејн фатени заедно во Њујорк

Објавена во: Stars // Музика

Сега е сигурно, тие двајца повторно нешто „матат“...

Гиги Хадид и Зејн Малик се фатени заедно на вечерно излегување во Њујорк и сега е прилично сигурно дека тие двајца, по разделбата во 2018 година, се повторно заедно. Или барем во процес на обновување на врската, јавува Cosmopolitan.

На фотографиите се гледа дека се држат за раце и се шетаат по њујоршките улици, а со нив беа и сестрата на Гиги, Бела, како и нивната пријателка, пејачката Дуа Липа.

Бидејќи на Зејн завчера му беше роденден се претпоставува дека го прославувале тој голем ден, а на фотографиите се гледа дека се среќни и задоволни. Постојано имаат насмевка на лицата.

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: