Те сакам најмногу: Мартија му честиташе роденден на еден од најважните мажи во нејзиниот живот (ФОТО)

Те сакам најмногу: Мартија му честиташе роденден на еден од најважните мажи во нејзиниот живот (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Младата пејачка Мартија Станојковиќ му го честиташе роденденот на својот брат

Имено таа објави нивна заедничка фотографија од детството, како и од сега и му напиша дека го сака најмногу.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: