ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак го очекува убаво изненадување од партнерот

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак го очекува убаво изненадување од партнерот

Овен 

Совет за овој викенд е да се фокусирате на целите и да престанете да мечтаете. Што и да се случило главата горе и грабро во реализирацијата на плановите.

Бик 

Љубовниот однос и понатаму ве мачи. Морате отворено и потполно искрено да поразговарате со партнерот. Тоа можете да го направите за викенд или на почетокот на неделата. Не одложувајте повеќе.

Близнаци 

Целите кои себе си ги имате зададено не се остваруваат со брзината како што ги имате замислено. За викенд без тензии, седнете и размислите каде правите грешки.

Рак

Уредувањето на домот на некои Ракови е при крај. На вашата среќа ѝ нема крај! Останатите Ракови може за викенд да очекуваат убава атмосфера дома и пријатно изненадување од емотивниот партнер.

Лав

Викендот пред вас е создаден за уживање. Она вистинско уживање какво што знае само Лавот. Ако уште немате, веднаш направете план бидејќи така ви порачуваат ѕвездите.

Девица

Полека ја приведувате деловната година кон крај. На крајот се сѐ имате завршено добро и може да се посветите на вашиот годишен одмор. За деновите од викендот опуштете се.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: