ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак ќе биде особено задоволен од себе

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Еден знак ќе биде особено задоволен од себе

Овен 

Задоволни сте со својот изглед. Ги чувствувате погледите од непосредната околина, но се уште сте незаинтересирани да влезете во било каков облик на врска.

Бик

Му се допаѓате на некој кој е во незавидна ситуација. Вашата потреба да помогнете, да дадете совет и да ѝ бидете поддршка на саканата личност ќе биде нагласена овој викенд.

Близнаци

Непланирана средба со пријателите и разговор за животот може да ви донесе радост. Премногу ја идеализирате саканата личност.

Рак

Драматичен период, односно викенд. За момент ќе помислите сте во загуба и дека ви нема спас. Оддалечете се од партнерот.

Лав

Размислете малку повеќе за стратегијата поврзана со вашата иднина. Никако да решите некој проблем од минатото.

Девица 

Забавените сте и доцните во многу нешта. Чувствувате дека наскоро ќе мора да направите значајна промена.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: