ВИКЕНД ХОРОСКОП: НА ДВА ЗНАЦИ КОНЕЧНО ЌЕ ИМ ТРГНЕ ОД РАКА

ВИКЕНД ХОРОСКОП: НА ДВА ЗНАЦИ КОНЕЧНО ЌЕ ИМ ТРГНЕ ОД РАКА

ОВЕН

Овенот го смирува својот немирен дух, малку повлечете се во интима дома. Ќе сакате да уживате во мир и тишина. Обврските одложете ги за друг ден.

БИК

Ако има нешто за кое мечтаете долго време, сега тргнете во акција. Ќе бидете расположени и спремни за акција.

БЛИЗНАЦИ

Агресивни сте и не попуштате, се борите со обврски, па може да дојдете и во конфликт поради своите забелешки. Малку спуштете ја топката.

РАК

Потребна ви е интелектуална симулација, ќе имате интересни разговори со пријателите, не претерувајте во ништо.

ЛАВ

Викендов ќе сакате да сте дома, да одморите изолирани од се. Наполнете ги батериите за нови предизвици.

ДЕВИЦА

Излезете и дружете се со луѓе за промена. Луѓето чекаат да се јавите, имајте дружба, ќе ви биде полесно. Ќе имате убав викенд.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: