ВИКЕНД ХОРОСКОП: Неколку хороскопски знаци ќе уживаат во деновите пред почетокот на новата недела

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Неколку хороскопски знаци ќе уживаат во деновите пред почетокот на новата недела

Како ќе ви бидат наклонети ѕвездите во текот на викендот?

Овен

Во текот на викендот имате можност да ги завршите проектите кои сте ги започнале и свежи да ја започнете новата недела. Имајте трпение, трудот ќе се исплати.

Бик

Ве очекува разговор кој би можел да биде непријатен. Но, одвојте време за размислување и на фин начин решете ги несогласувањата.

Близнаци

Наградата за трудот кој сте го вложувале во текот на целата недела би можел да пристигне токму овој викенд. Посветете време на себе и уживајте во она што сте го постигнале.

Рак

Ќе бидете добри на зборови, а расположението ќе ви биде на високо ниво. Опкружете се со позитивни луѓе и уживајте во деновите кога не сте на работа.

Лав

Лавовите овој викенд ќе размислуваат за промена на работата. Ситуацијата не е поволна. Почекајте додека не направите подобри финансиски услови.

Девица

Девиците можно е да имаат проблеми во љубовните односи. Не покажувајте веднаш незадоволство, туку почекајте да се смири ситуацијата.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: