ВИКЕНД ХОРОСКОП: Неколку знаци нека очекуваат викенд за паметење

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Неколку знаци нека очекуваат викенд за паметење

Овен

Ова ќе биде ваш викенд. Се занимавате со она што ве прави среќни и се препуштате на слободата, ќе ви се случат забавни авантури. Во вашиот живот со парите доаѓа среќа и интелигенција.

Бик

Вашата позитивна енергија ќе биде и повеќе од присутна и ќе создава чувство на благосостојба, а ова е значајно за пријателството. Вашето семејство ве сака и почитува. Ќе биде полни со идеи за време на викендот.

Близнаци

Можен е проблем со комуникацијата во емотивните односи. Во недела е можно да очекувате некоја драма.

Рак 

Ќе бидете неодливи и есктровертни повеќе од вообичаено. Ќе уживате во емоциите и ќе поминувате повеќе време со пријателите и семејството.

Лав

Вашите соништа ќе станат реалност. Ќе бидете многу расположени, а викендот ќе ви биде успешен на сите полиња.

Девица

На вас пријателството ви е многу важно, но овој викенд ќе бидете посветени и на партнерот поради силните емоции кои ќе ги чувствувате. Ќе имате различни идеи и ќе посакате да го истражувате животот.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: