ВИКЕНД ХОРОСКОП: Отсуството од дома носи промени за еден знак

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Отсуството од дома носи промени за еден знак

Овен

Задоволни сте со својот изглед. Ги чувствувате погледите од околината, но се уште сте незаинтересирани да започнете било каков облик на врска.

Бик 

Му се допаѓате на некој кој е во незавидна ситуација. Вашата потреба да помогнете, дадете совет и да бидете поддршка на саканата личност ќе биде нагласена овој викенд.

Близнаци

Непланирана средба со пријателите и разговор за разни теми може да донесе освежување. Ја идеализирате саканата личност.

Рак

Драматичен период. За моемнт ќе посмислите дека имате голема губиток и дека ви нема спас. Оддалечете се од партнерот.

Лав

Размислувате за обврските и смислувате стратегија за долгорочни инвестиции. Никако да се спасите од одредена ситуација или личност од минатото.

Девица

Успоривте и доцните. Не стоите добро на полето на финансии, чувствувате дкеа наскоро ќе мора да направите важна промена.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: