ВИКЕНД ХОРОСКОП: Сомнеж во љубовта за еден хороскопски знак

ВИКЕНД ХОРОСКОП: Сомнеж во љубовта за еден хороскопски знак

Овен

Викендов ве очекува контакт кој ќе ви биде многу важен во иднина.

Вие совршено ја познавате вашата сакана личност и може да каже кога нешто молчи за вас.

Бик

Можете да очекувате нов разговор што ќе ви биде од значење.

Во моментов сте во фаза на криза со саканиот и имате впечаток дека не знаете што да очекувате од него.

Близнаци

Викендов, ќе бидете доста оптоварени со деловни настани и обврски.

Иако може да изгледа дека лицето за кое се грижите ја кажува вистината, има гласини кои зборуваат поинаку.

Рак

Викендов, најголем дел од забавата ќе зависи од вас, можно е да не ја добиете помошта што ја очекувате.

Сè уште не сте подготвени за нова љубовна врска, затоа што сè уште имате чувства кон вашиот поранешен партнер.

Лав

Ако очекувавте важни случувања викендов, можете да бидете разочарани бидејќи нема да има поголеми промени.

Вашата врска со некој близок доаѓа до точка на вриење каде што се можни зголемувања на конфликти.

Девица

Ќе прифатите нова понуда за дружење за решавање на проблемите што сте ги искусиле порано.

Вие се сомневате во врска или брак. Понекогаш се чувствувате како оваа приказна едноставно да нема иднина.

Вага

Вашите решенија за работа ќе бидат преиспитани. Можеби сте погрешиле.

Викендов ќе сретнете интересна личност која ќе остави добар впечаток за вас.

Шкорпија

Викендов е добар ако планирате да се вклучите во организирање или планирање на вашата деловна активност во иднина.

Промените во љубовното поле може да доведат до возбуда и нова радост во животот.

Стрелец

Деловната соработка што ве чека може да биде многу добра за вас. Ве чека поволен период.

Бракот би можел да биде во криза ако не покажете доволно разбирање кон вашата сакана личност.

Јарец

Обидете се да уживате во викендов и слободното време, како и секогаш.

По долго време, можете да очекувате познаник што ќе разбуди во вас надеж дека постои вистинска љубов.

Водолија

Можеби се занимавате со гласини и озборувања што не се точни. Не верувајте во сè што ќе слушнете.

Ново дружење со вас е можно во наредниот период. Фокусирајте се на полето на љубовта.

Риби

Викендов ќе бидете подготвени за повеќе промени што можат да ви донесат напредок.

Може да очекувате важни одлуки со вашата сакана личност. Поволен период за брак или соживот.


Можеби ќе ве интересира: