Запознајте ја божицата Хера: Ќерката на вицепремиерот Груби е матурантка - одржа лекција по мода и стил (ФОТО)

Запознајте ја божицата Хера: Ќерката на вицепремиерот Груби е матурантка - одржа лекција по мода и стил (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Грчка божица во комплетна смисла на зборот...

Гордиот татко, Артан Груби, на социјалните мрежи сподели фотографија од својата ќерка, која беше подготвена за својата матурска прослава.

„Запознајте ја божицата Хера“ - напиша првиот вицепремиер на својот профил на Фејсбук.

фото: Принтскрин / Фејсбук


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: