(ФОТО) Жолта јакна за тренди есенска комбинација

(ФОТО) Жолта јакна за тренди есенска комбинација

Објавена во: Мода // Moj стил

Јакните се неизбежен дел од овој период во годината. Ги има во различни кроеви, материјали и бои. 

Наш  предлог за оваа есен е јакна во жолта боја! Изгледа исклучително тренди и може да ја разигра секоја модна комбинација.

За инспирација нека ви послужи нашата галерија во продолжение.


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: