MUST HAVE: Неизбежната, зелена јакна!

MUST HAVE: Неизбежната, зелена јакна!

Објавена во: Мода // Must have

Веќе неколку сезони по ред неизбежна дневна варијанта за сите опуштени, модни  комбинации е зелената јакна со крзно.

Овојпат ние ти предлагаме еден малку поинаков модел за кој сме сигурни дека ќе можеш да го искомбинираш со твоите омилени скинати фармерки и „oversized“ дуксерот со интересна апликација.


Топли, опуштени и секогаш модерни, токму затоа оваа зима дефинитивно MUST HAVE парче се зелените јакни со крзно, а наш фаворит за „кул“ и урбан изглед се оние на SUPER DRY.

Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: