5 начини како совршено да искомбинирате тексас здолниште!

5 начини како совршено да искомбинирате тексас здолниште!

Објавена во: Мода // Moj стил

Исто како и фармеркирките, така и тексас здолништето е едно од парчињата облека кое никогаш нема да излезе од мода. Во продолжение ти подаруваме неколку предлози од Инстаграм за тоа како да го искомбинирате ова „must have“парче.

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: