Анастасија Ражњатовиќ- пред и по пластичните операции

Анастасија Ражњатовиќ- пред и по пластичните операции

Објавена во: Мода // Moj стил

Младата пејачка Анастасија Ражњатовиќ (22), ќерката на српската фолк дива Цеца, оствари голема популарност со своите песни, но дури и пред да отплови во музичките води, имаше голем број на следбеници на Инстаграм кои чекаа секој ден да видат што ќе објави.

Имено, Анастасија покажа како се облекува, а заради шминката и позата во која е фотографирана, на почетокот многумина не знаеја дека станува збор за неа. Сепак, комплиментите не изостанаа.

„Убава и премногу силна“ „Убавина“, „Вистинска бомба“ беа само некои од коментарите што ги доби пејачката.

Погледнете како изгледаше пред пластичите операции, филери, силикони:Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: