Џејмс Чарлс уште еднаш ги ископира сестрите Џенер: Овој пат Кајли беше на тапет

Џејмс Чарлс уште еднаш ги ископира сестрите Џенер: Овој пат Кајли беше на тапет

Објавена во: Мода // Moj стил

Може да се каже дека Џејмс ја искорипа Кајли од глава до автомобил...

Минатата недела Кајли Џенер сподели фотографија на која заводливо позираше и го покажа задникот додека позираше пред луксузниот автомобил.

Еден час подоцна откако ја објави фотката, во истата поза и со истата позадина се фотографираше и Џејмс Чарлс, пренесува порталот Seventeen.

„Двајца може да си ја играа оваа игра“ - напиша Џејмс на Инстаграм и ја означи Кајли. Ова не му  е првпат да предизвика некоја од сестрите Џенер. Порано овој месец, тој ја ископира и Кендал.

И додека некои му велат дека тој е „третата Џенер сестра“, голем број сметаат дека претерува во копирањето. Што мислите вие?

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: