(ФОТО) Ариана Гранде направи промена на косата и ги шокираше сите!

(ФОТО) Ариана Гранде направи промена на косата и ги шокираше сите!

Објавена во: Moj стил, Музика

Фановите се изненадија со новиот стил на Ариана.

Ариана не ги изненади само фановите туку и целиот свет со промената на фризурата. Имено, заштитниот знак на пејачката е високиот реп и речиси никогаш не се појавила на сцена без него. Но, неодамна пејачката објави фотографија на Инстаграм на која косата и е права и пуштена. 

Имено, оваа фотографија е направена во Чикаго пред нејзиниот концерт.

Објавена во: Moj стил, Музика

Можеби ќе ве интересира: