И во бременоста внимава на линијата: Антониа Гиговска со селфи од теретана (ФОТО)

И во бременоста внимава на линијата: Антониа Гиговска со селфи од теретана (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

По кратка пауза се врати во теретана...

Откако ја својот 22-ри роденден, младата пејачката Антониа Гиговска сподели дека е во блажена состојба и дека ќе застане на лудиот камен со нејзиот партнер, Роберт Спасенцовски, медиумите и нејзините обожаватели не престануваат да го следат секој нејзин чекор.

По краткиот одмор на Копаоник, пејачката се врати во Скопје и откри што прави во моментот. Имено, откако ослабна и ја доведе линијата до совршенство, Антониа и во бременоста се грижи за својот изглед.

Сега, сподели селфи во огледало на кое ѝ се гледа трудничкото стомаче и преку кое откри дека и за време на бременоста вежба.

„После кратка паузичка“ - напиша Антониа на фотографијата, која ја сподели на стори на својот Инстаграм профил.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: