КАКО ОД СОНИШТАТА: Ова е куќата во која живее Кајли Џенер!

КАКО ОД СОНИШТАТА: Ова е куќата во која живее Кајли Џенер!

Објавена во: Мода // Moj стил

Со објавување на сопствената козметичка линија таа стана најбогатиот член во семејството, а нејзината куќа ќе ве воодушеви...

Кејли Џенер секојдневно објавува фотографии на социјалните мрежи и со тоа на своите фанови им го доближува својот приватен живот. ArchitecturalDigest фотографираше и објави како изгледа една од куќите на Кајли Џенер и со тоа ни даде мал увид во луксузниот живот на членот на кланот Кардашјан - Џенер. И да, малку сме љубоморни, а кој не би бил?!

Собата и преполна со шминки и целата е розева, а ни нејзината дневна соба не е ништо помалку. Во неа за потребите на ова снимање стоело столче, кое исто така е многу „кул“.

Кајли во една од собите има и голела лулашка...

А, кога ќе ги повика своите пријатели или семејство, најверојатно сите заедно седат во нејзиниот приватен бар, а јадат во „barbie like“ трпезаријата.

Својата дизајнерска облека, а и чевли ги чува во големиот „walk in“ плакар.

Ви се допаѓа ли како Кајли го уредила својот дом? Дали сте и вие малку љубоморни?

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: