Какви бикини носат инфлуенсерките ова лето: Ова се фаворитите кои мора да ги имате

Какви бикини носат инфлуенсерките ова лето: Ова се фаворитите кои мора да ги имате

Објавена во: Мода // Must have

Ви треба нов костим за капење ова лето?

Инспирацијата ќе ја најде каде ако не на Инстаграм. Токму таму модните инфлуенсерки веќе ги избраа своите фаворити за оваа сезона.

А има за секого по нешто, зошто ова лето ќе се носат и едноставни модели, но и необични дезени за оние похрабрите.

Проверете тука:Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: