Ќерката на Тамара Тодевска, Хана наполни 8 години: Еве во чие присуство ги дувна свеќичките

Ќерката на Тамара Тодевска, Хана наполни 8 години: Еве во чие присуство ги дувна свеќичките

Објавена во: Совети // Семејство

Ќерката на Тамара Тодевска, Хана, нејзината прва љубов наполни 8 години. Таа ги дувна свеќичките во присуство на блиските другарчиња, Дарен, мама Тамара и нејиното момче Лука.

Дека на среќата нема крај велат и фотографиите кои тамара ги сподели со пријателите на својот Инстаграм профил.


Среќен роденден Хана!!!


Фото:Инстаграм

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: