Која фотографија ја сака најмногу: Ристеска бира суптилност

Која фотографија ја сака најмногу: Ристеска бира суптилност

Објавена во: Мода // Moj стил

До сега, Елена Ристеска има направено мал милион фотосесии, едиторијали, насловни страни... Но, една фотографија посебно ја истакнува.

На нејзиниот Инстаграм профил кој е преполн со одлични фотографии, објави една постара, на која е таа, фотографирана во сосема релаксирачка поза, без премногу шминка и без атрактивна облека. Едноставно, изгледа убаво и природно. Напиша дека иако фотографијата е постара, за неа претставува една од најубавите фотоки, односно најубава:


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: