MUST HAVE: Бордо јакна и чизми како Џиџи Хадид

MUST HAVE: Бордо јакна и чизми како Џиџи Хадид

Објавена во: Мода // Must have

Црно бела комбинација, надополнета со „oversized“ јакна и чизми во бордо боја e комбинација која не излегува од мода. Eдноставниот и кежуал моден избор на Џиџи Хадид, особено јакната и чизмите се дефинитивно must have парче за овој период од годината.


Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: