Неделен хороскоп: Среќни денови во љубовта за овие знаци

Неделен хороскоп: Среќни денови во љубовта за овие знаци

Лав

Ова е многу поволен период да си дадете простор за одмор од сите. Ќе бидете оптоварени со себе и со вашата внатрешна емоционална состојба. Не дозволувајте вината да ве „изеде“.

Девица

Постојано барате нови деловни одлуки. Тешко е да се држи се под контрола. Опуштете се колку што можете повеќе и работите можат сами да се погрижат. Личност под знакот Јарец е вистинска поддршка за вас.

Вага

Во наредните денови ќе се соочите со нови деловни предизвици. Тоа може да изгледа како реакција на она што веќе сте го правеле. Љубовната поддршка е голема работа за вас и особено се радувате на неа.

Шкорпија

Денес е ден на големи одлуки и длабоки емоции. Не се потпирајте премногу на другите, најдобро е да бидете свој „шеф“. Работата може да почека. Посветете се на решавање на врската.


Претходна страна  Следна страна

Можеби ќе ве интересира: