Неделен хороскоп: Среќни денови во љубовта за овие знаци

Неделен хороскоп: Среќни денови во љубовта за овие знаци

Стрелец

Јупитер во Овен иницираше многу работи поврзани со работната и деловната соработка со странство. Ова е особено изразено за оние кои имаат подзнак во знакот Лав и во знакот Јарец. Пазете се од озборувања.

Јарец

Неделава сте многу добро расположени, а тоа емотивно ве оживува. Наоѓате доволно сила да завршите многу работа што не сте ја завршиле. Поддршката доаѓа од многу страни.

Водолија

Во следните пет дена ќе пристигнат поволни вести од вашите најблиски соработници. Деловната комуникација е лесна за вас бидејќи сте природно елоквентни и снаодливи. Љубовната ситуација е стабилна.

Риба

Многу сте возбудени за викендот и што ќе ве опушти во следните неколку дена. Луѓето околу вас се многу добро расположени, што позитивно влијае на вашето расположение. Парите се голем проблем за вас, затоа внимавајте.Претходна страна  

Можеби ќе ве интересира: