НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: За еден знак ќе биде најдобро да ја преспие неделата

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: За еден знак ќе биде најдобро да ја преспие неделата

Проверете дали оваа недела ќе ви бидат наклонети ѕвездите...

Овен

До крајот на неделата ќе бидете под силен притисок од страна на некои членови на семејството. Нивните барања се многу емотивно нестабилни и од вас се очекува многу повеќе од она што е реално. 

Бик

До крајот на оваа недела ќе бидете многу добро расположение благодарение на добрите односи и добрите проценки на луѓето околу вас. Факторот среќа ќе биде на ваша страна.

Близнаци

Чувајте се од нагли одлуки посебно кога се во прашање односите со пријателите. Личност во знакот на Јарец ви е голема поддршка.

Рак

Во следните неколку денови ќе доцните со обврските кои ви се многу нагласени. Многу од тоа не можете да поврзете со себе и не ви е јасно како да решите одредени рбаоти. Најдобра поддршка ви дава партнерот.

Лав

Досега бевте премногу отворени во разговорот со партнерот. Оваа недела ќе бидете под голем притисок од личност во знакот на Водолија за да се насочите кон себе и своите планови и желби. Никој повеќе нема да ве интересира. Ќе гледате само на себе.

Девица

Тврдоглаво се однесувате кога се во прашање односите на работа. Носите некои одлуки кои не се поволни за другите, но самите сте си најважни и тоа ви е голема деловна афирмација. Љубовната ситуација е многу комплицирана поради вашата потреба да бидете во центарот на вниманието.


Следна страна

Можеби ќе ве интересира: