Никогаш пожешка фотографија: Меган Фокс во минијатурен костим за капење ги „запали“ социјалните мрежи

Никогаш пожешка фотографија: Меган Фокс во минијатурен костим за капење ги „запали“ социјалните мрежи

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Во морето фотошопирани фотографии на познати личности на Инстаграм, најновата објава на холивудската актерка Меган Фокс е вистинско освежување. Убавицата по која воздивнуваат многу мажи, изненади со селфи фотографија, на која навистина изгледа беспрекорно, а што е најбитно нема фотошоп.


Ѕвездата на „Трансформерс“ и свршеница на контроверзниот музичар Машин Ган Кели позираше легната на каучот во минијатурно црно бикини. Видливи се мали несовршености, но пропорциите на познатата секс бомбата едноставно го одземаат здивот.

Доволно е да се каже дека оваа објава собра повеќе од милион лајкови на Инстаграм за само еден час.

Фото:Meganfox/instagram

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: