Планинска прошетка на Водно: Водителка Цеце Тодосовска уживаше со сопругот и синовите (ФОТО)

Планинска прошетка на Водно: Водителка Цеце Тодосовска уживаше со сопругот и синовите (ФОТО)

Објавена во: Совети // Семејство

Познатата ТВ водителка Цеце Тодосовска семејно уживаше во планинска прошетка

Имено Цеце со сопругот и синовите Бодан и Симон беа на супер прошетка до Водно, односно до местото Марково Крувче, од каде водителката објави неколку фотографии.

- Во природа ни е најубаво! - напиша таа во описот.Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: