Ѝ бранеше да си го види детето, а сега... Поранешното момче на Тара Симов ѝ упадна на роденденската забава

Ѝ бранеше да си го види детето, а сега... Поранешното момче на Тара Симов ѝ упадна на роденденската забава

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди


Ќерката на поранешниот фудбалски голман, а денешен тренер Горан Симов, Тара Симов која е добро позната на јавноста по учеството во едно реално шоу, го прослави својот 24-ти роденден.

Таа подготви одлична забава за своите пријатели, а вистинското изненадување се случило кога се појави нејзиното поранешно момче, човекот со кој има дете, Данило Раичевиќ.

Познато е дека Тара и Данило неодамна раскинаа а таа изнесуваше и дел од нивните разговори во јавноста, меѓу кои тој и бранеше да го види нивниот заеднички син.

Се зборува дека Данило сакал да ја изненади Тара, па на прославата дошол непоканет и ѝ донел цвеќе и подарок.

Се чини дека овој потег доведе до помирување, а како дополнително ќе се одрази на нивната врска останува да видиме.

Фото:Инстаграм

Објавена во: Stars // YouTube ѕвезди

Можеби ќе ве интересира: