(ВИДЕО) Jonas Brothers одговараат на најсмешните Твитови!

(ВИДЕО) Jonas Brothers одговараат на најсмешните Твитови!

Објавена во: Stars // Музика

Откако на почетокот на оваа година, момците од Jonas Brothers, објавија дека повторно ќе се обединуваат, медиумите не престанаа да пишуваат за нив. Но, исто така и на социјалната мрежа Твитер започнаа да се споделуваа многу твитови за нив.

Па, поради тоа тие се собраа заедно и ги читаа едни од најдобрите и најсмешни твитови за нив. Како изгледаше тоа, погледнете во видеото во продолжение.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: