Заштитна маска со Хари Потер тематика: Додека дишете се открива мапата на Мараудер

Заштитна маска со Хари Потер тематика: Додека дишете се открива мапата на Мараудер

Објавена во: Мода // Moj стил

Една од задолжителните мерки за заштита и превенција од коронавирусот е носењето на заштитни маски. Многумина од нас медицинските маски ги оставија настрана и се одлучија за маски со дезени.

Последната од низата маски кои се појавија на пазарот е онаа за обожавателите на волшебникот Хари Потер. Имено, додека душете за време на носењето на оваа маска, на истата се открива мапата на Мараудер.

Овој производ се појави на моментално најпопуларната социјална мрежа - ТикТок.

@coloradopex

I am the maker of the mask  ##mask ##hp ##artist ##smallbusiness ##magic *checkmeouton FB ***CPEX

original sound - coloradopex

@coloradopex

Wanted to make a crispier updated video of what to expect your masks to look like limited quantities ##handmade ##harrypotter ##mask ##artist ##maurauders

original sound - coloradopex

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: