40.000 лајкови за фотките на Анастасија Ражнатовиќ во минијатурно бикини: Го „запали“ Мексико со врели пози

40.000 лајкови за фотките на Анастасија Ражнатовиќ во минијатурно бикини: Го „запали“ Мексико со врели пози

Објавена во: Живот // Живот

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражнатовиж моментално престојува во Мексико, каде ужива на одмор со другарките. Таа преку секојдневните објави на Инстаграм покажува во каков рај се наоѓа, а сега ги воодушеви сите со одличната фигура во костим за капење.

Анастасија веќе доби одличен ден, а во минијатурните зелени бикини ги истакна своите облни поради кои комплиментите постојано пристигнуваа во коментари.

Позираше потпрена на дрво, додека седи во песокот. „Божице“, „нереална си“, „згодна“ - се само некои од коментарите под нејзината објава.Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: