Анастасија повторно остава без зборови: Во кој град ги поминува последните денови од летото?

Анастасија повторно остава без зборови: Во кој град ги поминува последните денови од летото?

Објавена во: Stars // Музика

Без сомнеж, ги воодушеви сите...

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ важи за една од најзгодните девојки на овие простори, а тоа исто така е со причина.

Анастасија очигледно ги користи последните моменти од летото да се исунча и да ужива, а видеото кое го сподели на Инстаграм, без сомнеж ги воодушеви сите нејзини следбеници, особено машкиот пол, а овој пат таа ужива во Нови Сад.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: