Ариана Граде „фатена“ како разменува бакнежи: Момчето е непознато

Ариана Граде „фатена“ како разменува бакнежи: Момчето е непознато

Објавена во: Stars // Музика

Кое е момчето кое ја бакнува Ариана, се прашуваат нејзините обожавателите...

Кога скоро сите беа уверени дека пејачката Ариана Гранде е во врска со Мајк Форест, пејачката ги изненади сите. На видеото во продолжение, кое го објави TMZ, Ариана е „фатена“ како страсно се бакнува со момче чиј идентитет се уште не е познат.


Видеото е направено во неделата во Калифорнија, а Ариана во барот пристигнала во друштво на пријателите, а подоцна се одвоила од нив со се уште непознатото момче.

На озборувањата им стави крај Френки, братот на Ариана кој рече дека таа е слободна и дека нема момче, но тогаш кое е ова мистериозно момче?

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: