Ариана Гранде одговори на гласините за бременостa!

Ариана Гранде одговори на гласините за бременостa!

Објавена во: Stars // Музика

Неодамнешна фотографија на Ариана Гранде предизвика гласини дека пејачката можеби е бремена, но нејзиниот одговор сега е целосно јасен и немаме дилема!

Имено, Ари објави фотографија, од која започнаа озборувањата во врска со бременоста, бидејќи на неа можеше да се види само нејзиниот стомак, кој дури и изгледа малку поголем од вообичаеното:


Како и да е, дека сè не е како што изгледа на прв поглед, таа покажа со најновата фотографија - можете да ја видите подолу, а можете да бидете сигурни дека стомакот на Ариана е целосно рамен, а за да го истакне уште повеќе, таа носеше кратка кошула.


извор: famoza.net

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: