Бијонсе пред публиката се појави прекриена само со синџири: Оваа необична креација е најхрабрата досега (ФОТО)

Бијонсе пред публиката се појави прекриена само со синџири: Оваа необична креација е најхрабрата досега (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Познатата пејачка Бијонсе деновиве е на европска турнеја. Од настап до настап, таа приредува незаборавни спектакли за своите обожаватели, а речиси за секој нејзин концерт се бара билет повеќе.

Со моќен вокал, енергична глума, оригинални сценски изведби, како и атрактивни стајлинзи, Бијонсе редовно го одзема здивот на посетителите и на следбениците. А тоа секако залужува огромно браво!

Она што остави голем впечаток, поточно еден од стајлинзите кој привлече бројни коментари е минијатурниот фустан составен само од синџири во сребрена боја.

Оваа креација ги истакна облините  на пејачката, а за изгледот на социјалните мрежи таа не доби ништо освен комплименти. Вистинска ѕвезда!


Фото: Инстаграм/Бијонсе

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: