Богдана изгледа неверојатно по три породувања: Излезе од вилата на Цеца, а сите погледи беа вперени во нејзиното извајано тело

Богдана изгледа неверојатно по три породувања: Излезе од вилата на Цеца, а сите погледи беа вперени во нејзиното извајано тело

Објавена во: Stars // Музика

Откако на 14-ти мај Богдана Ражнатовиќ го роди својот трет син, многумина беа изненадени од фактот што таа во рекордно време успеа да ја врати својата моминска линија, па изгледа како да не ни била бремена

Имено се одржа тајната венчавка на Анастасија и Немања во семејната вила Ражнатовиќ на Дедиње, а кога Богдана Ражнатовиќ ја напушти куќата, нејзиниот изглед по три породувања е за пофалба.

Фото: screenshot kurir.rs

Избраничката на Вељко беше во опуштена комбинација - фустан до колена, кој го истакна нејзиното витко, затегнато тело и тесен струк, а за рака го држеше својот постар син Жељко.

Извор: kurir.rs


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: