Бресквица го покажа „нејзиниот рај“: Откри дел од луксузниот имот во кој ќе се всели (ФОТО)

Бресквица го покажа „нејзиниот рај“: Откри дел од луксузниот имот во кој ќе се всели (ФОТО)

Објавена во: Stars // Музика

Таа го покажа дворот, но и базенот, а потоа им се пофали на обожавателите дека наскоро ќе се сели...

Младата ѕвезда Анѓела Игњатовиќ Бресквица напорно и вредно работи, а парите кои ги заработува ги вложи во сериозна недвижнина, во која наскоро ќе се всели заедно со момчето.

Таа го покажа дворот на својот иден дом, но го покажа и базенот, а на крај им се пофали на обожаватели дека наскоро ќе се сели.

„Ме нема многу на Инстаграм, а причината за тоа е што се селам!“

Потоа, таа го покажа погледот кој го има својот имот, а во објавите може да се види и базенот, но и нејзиниот нов пријател.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: