Бритни Спирс ја пречека изненадување: Селена Гомез знае како да ги разубави деновите на своите колешки

Бритни Спирс ја пречека изненадување: Селена Гомез знае како да ги разубави деновите на своите колешки

Објавена во: Мода // Moj стил

Во сите претходни вести за Бритни Спирс пишувавме за проблемите кои веќе подолго време се случуваат во нејзиниот живот. Таа веќе 13 години е под лупа на своето семејство, особено својот татко, а оваа година изгледа реши да стави крај на сѐ, па на својот Инстаграм профил јавно го навреди целото семејство. Поддршка ѝ пружија многу ѕвезди, меѓу кои се и Ариана Гранде и Селена Гомез, а Селена дури и ѝ испрати мал подарок, вреден внимание.

Бритни на својот Инстаграм профил објави фотографија на која можеме да го видиме новиот бренд на Селена, „Rare Beauty“, како и костимот за капење, кој и самата пејачка го носеше за рекламата на брендот. Во описот напиша: „Кога се разбудив го најдов овој кул пакет во кој најдов бикини и моите три омилени производи од козметиката „Rare Beauty“. Селена, ти благодарам многу за изненадувањето“. Помладата пејачка исто така одговори дека ѝ е драго што ѝ се допаднал подарокот и ѝ посака да ужива во него.Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: