Брзото возење ѝ е слаба точка: Мартија Станојковиќ покажа со какво превозно средство се вози додека е на одмор (ФОТО)

Брзото возење ѝ е слаба точка: Мартија Станојковиќ покажа со какво превозно средство се вози додека е на одмор (ФОТО)

Објавена во: Мода // Moj стил

Откри какво превозно средство има додека е на одмор...

Младата пејачка Мартија Станојковиќ изминатите денови ги користи за да ужива во убавите кои ги носи летото, па така на својот Инстаграм профил често споделува фотографии од песочните плажи, кои ги одбра за ова лето.

Локацијата каде го поминува летото не ја открива, но затоа не се двоуми на своите следбеници да им покаже дека лудо се забавува.

Помеѓу фотографиите во бикини и од ноќните забави, се најдоа две кои ни го привлекоа вниманието. Имено, Мартија покажа со какво превозно средство се вози додека е на одмор, а станува збор за „бесен“ мотор.

Дека е внимателна во сообраќојот и дека ги почитува правилата, докажа и со фотката на која покажа дека редовно носи кацига.

фото: Принтскрин / Инстаграм

Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: