Цеца „грми“ во костим за капење: Прво ги снимаше градите, а потоа ја покажа цела фигура

Цеца „грми“ во костим за капење: Прво ги снимаше градите, а потоа ја покажа цела фигура

Објавена во: Живот // Живот

Цеца сподели видео во костим за капење, по кое коментарите не престанаа да пристигнуваат...

Светлана Цеца Ражнатовиќ по настапот во една од најголемите црногорски дискотеки ги искористи слободните денови за да се одмори и да ужива во морето.

Откако ги израдува следбениците со кадри во кои во прв план беа нејзините гради, пејачката потоа објави и видео во кое ја покажа својата витка фигура.

Цеца со прекрстени нозе лежи на лежалка, а пофалбите на сметка на нејзиниот изглед никако да стивнат.


Објавена во: Живот // Живот

Можеби ќе ве интересира: