Часовник на неделата: Пролетен, едноставен, а толку моќен моден додаток

Часовник на неделата: Пролетен, едноставен, а толку моќен моден додаток

Објавена во: Мода // Must have

Идеален за сите љубители на цветните дезени...

Овој забавен часовник има зелено ременче со цветен принт и едноставно куќиште. Пролетен, едноставен, а толку моќен моден додаток.


Цветниот моден додаток MEADOW FLOWERS на Swatch може да го најдете во сите продавници на „Божиновски накит и часовници“ или на нивната веб - страница по цена од 5.300 денари.

* ПР - објава

Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: