Часовник на неделата: SWATCH MYSTIC SUNRISE- сега по цена од 4000 денари

Часовник на неделата: SWATCH MYSTIC SUNRISE- сега по цена од 4000 денари

Објавена во: Мода // Moj стил

Необичен часовник со виолетово ремче и зелен бројчаник- совршен моден додаток за ова лето.

Во моментов е на попуст и може да биде Ваш за само 4000 денари.

* кликнете на фотографијата за повеќе информации

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.


*пр-објава


Објавена во: Мода // Moj стил

Можеби ќе ве интересира: