Часовник на неделата: Swatch PINKZURE - смел часовник, за смели девојки!

Часовник на неделата: Swatch PINKZURE - смел часовник, за смели девојки!

Објавена во: Must have, Moj стил

Часовникот Swatch PINKZURE ќе ве освои од прв поглед затоа што е едноставно совршен.

Одликувајќи се со транспарентни детали, инспирирани од бистрата сина боја на морето и топлиот розов сјај на зајдисонцето, овој часовник е совршен придружник за секоја сезона.

*кликнете на фотографијата за повеќе информации
Патем часовниот ќе го надополни секој ваш стајлинг, бидејќи колку што е едноставен, толку е и впечатлив.

Часовникот Swatch PINKZURE  можете да го најдете во продавниците на „Божиновски“ или на нивната веб страница, по цена од 4.400 денари. 

Други предлози:

Објавена во: Must have, Moj стил

Можеби ќе ве интересира: