Часовник на неделата: SWATCH SECONDS OF SWEETNESS - ќе остави впечаток на секој аутфит

Часовник на неделата: SWATCH SECONDS OF SWEETNESS - ќе остави впечаток на секој аутфит

Објавена во: Мода // Must have

Уникатен дизајн на часовник кој ќе го привлече сечие внимание

Жолтата боја на ремчето испреплетена со дизајнот на крофна дава навистина посебен и сладок изглед кој ќе истакне секој моден избор.


* клик на фотографијата за повеќе информации

Овој и уште многу други часовници ќе ги пронајдете во продавниците на Божиновски, или он лајн на нивната веб страна.

*ПР објава


Објавена во: Мода // Must have

Можеби ќе ве интересира: