(ФОТО) Најмладиот член на кралското семејство ги воодушеви сите!

(ФОТО) Најмладиот член на кралското семејство ги воодушеви сите!

Објавена во: Совети // Семејство

Целото семејство еден ден помина на изложбата на цвеќиња во организација на Кралското друштво за хортикултура, на која Кејл Мидлтон ја отвори својата градина.

Принцот Џорџ, принцезата Шарлот и принцот Луис весело трчкаа низ градината и си играа во природа, а нивните фотографии ги воодушевија фановите на кралското семејство.

Посебно внимание украде најмладиот принц Луис, кој не престана да трчка и да се смее.

Кралското семејство во објавите кои ги сподели на социјалните мрежи откри дека младите принцови и принцезата и помагале на мама Кејт за уредувањето на градината.

„Заљубена сум во овие фотографии, Луис го украде моето срце“, „Прекрасен е , целото семејство е многу фотогенично“, „Изгледа дека Џорџ и Шарлот одлично се сложуваат, баш ми мило поради тоа“, „ Фотографијата на Луис и Вилијам е чудо“, беа само некои од коментарите.

Објавена во: Совети // Семејство

Можеби ќе ве интересира: