Ги покажа облините во тренди костим: Мартија ужива на јахта во Охрид

Ги покажа облините во тренди костим: Мартија ужива на јахта во Охрид

Објавена во: Stars // Музика

Младата пејачка Мартија Станојковиќ деновиве ужива во својот летен одмор. Имено таа често постира фотки на својот профил на Инстаграм, каде позира на јахта на сред Охридското езеро.

Знае дека е во тренд животинскиот принт, па едниот костим беше во трендовски леопард дезен.

Додека и другиот во кој преовладуваше сината боја имаше животински мотиви.


Објавена во: Stars // Музика

Можеби ќе ве интересира: